37 °C
Един мъж отишъл на дерматолог: - Докторе, много ме сърби тялото, постоянно се чеша, какво да правя? Доктора: - И след като се изкъпете ли ви сърби? - Знаете ли, май като се замисля, първата половин година след като се изкъпя не ме сърби, но от втората половин година нататък започва...
- Каквo усещаш, когато дъвчеш дъвка "Five"? - Усещам, че за тези пари, можех да дъвча луканка!