29 °C

Черен хумор

  1. - Откраднаха ми колата!
    - Ходи ли в полицията?
    - Ходих, не са те!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Слепец влиза в магазин с куче водач. Продавачът го посреща с думите:
    - Да ви помогна да изберете?
    - Не, благодаря, аз само разглеждам.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Знаете ли как яде Орхан Мурат? Кат невиждал....

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Кръстословица:
    -Водоравно - удар в главата с 6 букви ?
    -Инсулт.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Една мадама имала много малки цици, толкова малки че изглеждали като две пъпки. Веднъж отишла на лекар, а той и изписал мехлем-да се маже...Мазала се тя ден, два, седмица, месец...И....накрая - и мина...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Девиза на крематориума - Клиентът завинаги е прах!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Обява:
    Клуба по спортна стрелба приема поръчки на граждани.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. - Какво прави бременната негърка на деветия месец?
    - Изхвърля боклука.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Докторе, какво става с мен? Гледам се в огледалото, че съм плешива!
    - Нали и в рекламата ви казват:"Вашите коси ще станат неотразими".

    Оценка 2 от 1 глас
  10. Госпожата по математика вдига Дани на даската и казва: -Дани сега раздели даската на четири равни части, избери си най-голямата и пиши на нея.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. В България върлува особено опасна банда закоравели престъпници, които страдат от рак на гърдата. Те отвличат хора, искат откуп, но пускат отвлечения, ако дариш голяма сума на фондация за борба с рака.

    Оценка 5 от 1 глас
  12. Пустиня. Пълзи умиращ човек. Случайно наблизо минава джип. Хората от джипа виждат умиращия човек от жажда, слизат на помощ с викове: Вода! Бързо вода!
    Поднасят чаша с вода към умиращия, той едва отвар...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Обява във вестник:
    "Изгубено е куче. Отличителни белези: без едно око, без един крак и без зъби. Отговаря на името Лъки."

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. - И вие твърдите, че този човек, който едва се крепи на патериците ви е пребил?
    - Ами той, като започна още нямаше патерици.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Защо в затвора е по-хубаво отколкото в службата

    1. В затвора (според закона) на всеки затворник се полагат 6 квадратни метра от килията.
    В службата седите зад бюро и разполагате със свободно простр...

    Оценка 0 от 0 гласа