Военноказармени умнотии #2:- Бегом марш от мен до другото дърво!
- В строя един не пее, но аз го чувам!
- Който е тъп и не помни, да си записва като мен!
Един полицай патрулира пешком из алеите на голям градски парк късно вечер. По едно време слуша от храстите:
-Лапай го ма, лапай го веднага!
Пъхва се той в храсталака. Един пич го извадил, едно маце н...
В магазина. Клиент към продавачката:
- Дайте ми 200 грама салам. Отрежете 100 грама отляво и 100 грама отдясно.
Продавачката:
- Вие сте полицай!
- Как познахте?!
- По униформата.
Пресцентърът на МВР съобщи, че вчера на магистрала Хемус четирима полицаи, маскирани като роми, са арестували четирима роми, маскирани като полицаи.
Боят и разпознаването на осемте човека в РУ продъ...
Вървят двама полицаи и гледат на едно дърво - някакъв се обесил. Единият казал:
- Абе, какво ще се занимаваме с тоя - само проблеми! Я да го вдигнем и да го окачим на някое дърво на съседната улица, т...
Крадец бяга от полицията и малко преди да го заловят успява да се скрие в една детска градина. Децата тъкмо обядвали, той седнал при тях и започнал да се храни. В това време един от полицаите влязъл в...
Американец, пътешестващ по Италия, нарушил правилата за движение. Полицаите го спряли и му казали да напише обяснение.
- Та аз едва говоря италиански, а да пиша въобще не мога.
- В такъв случай ще бъд...
- Какво казва полицаят на презерватива?
- Прикривай ме, влизам.
На един полицай му се родили близнаци. Колегите го питат:
- А как ги различаваш?
- Елементарно - по отпечатъците от пръстите.
Полицай спира кола за проверка. Аптечка, триъгълник, пожарогасител, документи - всичко е наред. Разбрал полицаят, че от този няма да икопчи нищо по стандартната система и му рекъл:
- Имаш ли касетофо...
- Каква е разликата между мечката и пожарникаря?
- Мечката спи само зиме.
Вървят си двама полицаи. По едно време на рамото на единият полицай се изакало птиче. Другият му подал салфетка.
- А, аз сега няма да го гоня! Да се бърше само!
- Преди, когато се казваше КАТ, на пътните полицаи им викахме катаджии, а сега, като е ДАИ, как трябва да им викаме?
- Ами, доячи...
Изпит за професионална пригодност в Н-то РПУ. Показват снимка на човек в профил. Задачата е да се отбележат особените белези. Влиза първият:
- Човекът е с едно ухо!
Влиза втория:
- Човекът е с едно ух...
Един зевзек отишъл при полицай и го попитал:
-Г`син полицай, може ли на полицай да се каже говедо?
Полицаят отговорил категорично:
- НЕ!
Но зевзекът отново попитал:
-Г`син полицай, а може ли на говедо...