младоженеца : Защо си купуваш толкова скъпи сутиени като няма каде да ги закачиш ?
младоженката : ами по същата логика ти изобщо НЕ трябва да си купуваш слипове !
Баща строго пита приятеля на любимата си дъщеря:
- Ще се ожениш ли за дъщеря ми?!
- О-о-о, дори не знаех, че… имам избор.
Женена жена обяснява на приятелката си, която смята да се жени и тя:
- Виж сега, ако ти трябва само един кренвирш, ще вземеш ли заради него цялата свиня?
Ден след сватбата младоженката се обажда на майка си и разказва през сълзи:
- Ужас, скарахме се с мъжа ми! Такъва скандал, такава караница!
- Няма страшно, във всяко семейство се случва. Успокой се.
-...
Срещат се двама мъже:
- Кво става, ти ожени ли се?
- Да. И жена ми е супер - и в кухнята, и в постелята…
- Е как успява?
- Ами постлал съм й в кухнята…
Съседи се удивляват, като гледат двойка много дебели съпрузи.
- И къде са се намерили един друг?
- В телефонната кабина. Той се опитвал да влезе в нея, а тя - да излезе.
Три месеца след сватбата жената започва да обвинява мъжа си, че той я обича по-малко.
- Преди ти винаги ставаше пръв, приготвяше ми закуската, а сега аз правя всичко това…
- Глупости! - възразява той....
Една жена дала обява за запознанство:
"Търся мъж - непиещ, непушач, да не ходи по жени, с цел - брак".
На другия ден се звъни на вратата й. Отваря - а там някакъв тип, пиян като кирка, с цигара в уста...
- Чух, че вчера си се омъжила. Как прекара сватбената нощ?
- Както всички останали.
- Мила - казва младоженецът. - Мислех, че моята заплата няма да те задоволи.
- А, ще стигне. Само че се питам...
- Какво, скъпа?
- От какво ще живееш ти?
След дълга и уморителна сватба най-после младоженците са в стаята си. Щастливият съпруг сяда на леглото и казва:
- С какво нетърпение чаках този момент!
- И теб ли те стягаха обувките?
- Какво е любовта?
- Любовта е болест, която, като всяка друга болест, се лекува в леглото.
Срещат се двама приятели:
- Какво става с тебе?
- Ами ожених се.
- И как е жената?
- Много е добра - готви вкъщи, чисти, гледа ме…
- А красива ли е?
- Всички казват - жива Богородичка.
- Как така?
- А...
Говорят си двама приятели:
- Как си?
- Добре. Ожених се.
- О, браво!
- Не е браво.
- Защо?
- Тя е грозна.
- Е, язък!
- Не е язък. Има апартамент.
- Е, браво.
- Не е браво. Той изгоря.
- Е, язък.
- Не...
Финансовата криза в страната е толкова голяма, че вече момичетата се омъжват по любов...