Бойко Борисов веднъж свалил американски бомбардировач, като го посочил с пръст и казал “Бум!”
Полицай спира мутра и му казва:
-Дайте си трите имена,моля.
Мутрата вбесен:
-Ти луд ли си,бе, а аз после как ще се казвам?
Въпрос: Мънинко жълтичко в голямо жълтичко????
Отговор: Банан в такси.
Едно мутрафонче осторумно се обръша към друго:
- Абе браточка, е сега ще ти задам гатанка и да видим
дали ще я познаеш!
- Кажи.
- Я ми кажи кое е това, което е бяло, през зимата пада от небето и завър...
Вратата се отвори и в стаята на красивата принцеса влезе рицарят. Красавицата плачаше на леглото си, виждайки го, тя се разплака още повече.
- Утре ще ме дадат на дракона! - хлипайки, съобщи тя на риц...
Бисмарк е казал “Ако английската армия акостира в Европа, ще изратя един полицай да я арестува!”. Имал е пред вид, естествено, Чък Норис.
Уотсън пита Холмс:
- Разбирам защо крадецът е взел от сейфа парите и бижутата, но защо е отвлякъл и жената на лорда?
- Елементарно, Уотсън! За да не го търси лорда!
Младо момиче се оплаква на лекаря:
- Докторе, имам полова слабост!
- Какви са симптомите?
- Ами, не мога на никого да откажа!!
Една блондинка все й викали че е много тъпа и тя решила да си боядиса косата черна да не си личи че е руса. Боядисала я тя и един ден както си карала колата едно стадо овце минавало по шосето. Тя спря...
Швейцарец и българин спорят кой от двата езика-швейцарският-немски или българският е по-труден за научаване?
- Ние пишем "Ich bin", а изговаряме "Иш биш" - казал швейцареца.
- А пък ние-гордо се изпъч...
Eдин човечец си купил огледални ОБУвки. Отишал при ено гадже и казал:- Сега мога да ти кажа с какви гащи си.- Аре кажи ся с какви съм! - казало момичето.- Амиииииииииии - човекът си подал едната обувк...
Нищо не може да избяга от гравитационното поле на черната дупка, освен Чък Ноис. Той яде черни дупки на закуска. Казва, че имат вкус на пилешко.
Обикновения Човек казва:
- Веднъж се разминах на косъм от смърта.
Смърта:
- Веднъж се разминах на косъм от Чък Норис!
- Днес не ми валви...
- Защо? Какво се е случило?
- Пловалих се на конкулс за телевизионен говолитвл.
- И защо?
- Казаха ми че съм плешив...
Вилхем Тел, Робин Худ и Бай Ганю решили да видят кой е най-добър в стрелбата с лък. Застанал един човек с ябълка на главата и пръв по него стрелял Робин Худ. Стрелата се забила право в ябълката.
- I a...