Рекламен агент звъни на вратата на голяма къща. Отваря млада и привлекателна жена. Без да продума, агентът се пресяга и изсипва фараш с кучешки изпражнения на килима.
- Ако нашата прахосмукачка не го...
Във връзка с големите студове и снегове, Европейският парламент изпратил официално писмо до Чък Норис с молба да провери да не би да е забравил вратата на хладилника си... отворена.
- Иванчо, защо те нямаше три дни на училище?
- Госпожо, дядо почина и аз от мъка...
- Как ще е починал, бе?! Нали днес като минах покрай вас той се препичаше на балкона?
- А, не, госпожо! Той тате от...
Срещат се двама пенсионери. Единият пита:
- Как живееш?
Другият отвръща:
- Като молец!
- В какъв смисъл?
- Ами, балтона вече го изядох, сакото изядох, сега дояждам панталоните...
Шефа на борците строява подчинените си и казва:
-Тези сьс средно образование от ляво, тези с основно от дясно.
Половината застават от ляво,другите от дясно и един стои на средата. Шефът го пита :
-Ти...
Лейди Астор веднъж се обърнала към Чърчил със следните думи:
- Ако бяхте мой съпруг, щях да сложа отрова в кафето ви.
Чърчил й отговорил:
- Ако ми бяхте съпруга, щях да го изпия.
Ако Вие все още не сте виждали или слушали за тризначките:Вяра, Надежда и Любов, значи ви е провървяло!!!
Един кон влязъл в една сладкарница и казал:- И к’во като съм кон!И излязъл...
Борчета надули касетофона слушат Лепа Брена, летят по шосето и куфеят. Единият от задната седалка вижда сигнала от антирадара, скрива бутилката и казва:- Hамали, намали, наближаваме ченгета!Полицаите...
Късно през нощта Червената шапчица се разхожда из гората и хоп- пред нея излязъл Вълкът и я пита:
- Теб не те ли е страх да се разхождаш късно през нощта сама?
- Какво да се страхувам? Пари нямам, а д...
Шерлок Холмс и доктор Уотсън излизат даразследват случай и отиват на паркинга. Изведнъж Холмс замислено казва:
- Някой е пипал колата ми.
- А, как познахте, Холмс?
- Елементарно бе, Уотсън, няма я.
Червената шапчица, Рон Хърбърт
Червената шапчица се приближи:
- Извинявай, Вълк. Hищо лично, просто така ми нареди училищният психолог.
Блондинка и гаджето й в колата.
- Мила, я си подай главата през прозореца и виж дали ми работи мигача?
- Да, не, да, не, да, не, да, не...
Пишейки съчинение за училище, Малкият Павлин предал лист с текст "Чък Норис". Получил 6+
Влиза Азис при гинеколога и заявява:
- Докторе, бременен съм.
- Е, как ще си бременен бе, ти нямаш матка и…
- Да де, ама то може да е извънматочна бременност!