28 °C

Любими Герои

  1. Петка си забравил лопатата на нивата. Отива на другия ден Чапай и гледа лопатата забита в земятя, а върху нея една бележка:
    - Чапай. Забравих си лопатата, донеси ми я на връщане от нивата.
    На следващи...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Отива Нане на гости у друго село. Свършва купона и ще си лягат, питат го:
    - Сакаш ли да спиш у една соба су Беба?
    - Ааааа... су Беба не сакам.
    Пращат го да спи при кокошките, нямат друга стая.
    Сутринт...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Преди влизане в казарма питат един новобранец.
    - Какъв сте в цивилния живот?
    - Данъчен инспектор.
    - Тогава сутрин ще викате: "СТАНИ!!!"
    - Но защо аз ?!
    - Свикнали сте да ви мразят...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Както си летял, един път Карлсон от покрива заседнал в прозореца.
    Така бил изобретен първият климатик...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Един кон влиза във магазин за обувки:
    - Може ли една торта?
    - Но хляба е топъл
    - Нищо аз съм с колелото.
    И излязъл през винтилационната шахта!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Къде е счетоводителя? - пита шефа.
    - Отиде до казиното!
    - Абе кви са тези неща?! Как така до казиното в работно време?!
    - Ами шефе, това е единствения начин да вържем годишния баланс?!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Старичка Тойота лети с бясна скорост и на едно кръстовище се забива със страшна сила в чисто нов Мерцедес. От него изскача мутра, изважда шофьора на Тойотата и започва да го бие. Бие, бие и изведнъж з...

    Оценка 1 от 1 глас
  8. Шофьор на КАМАЗ среща една чукча в тундрата. Разприказвали се и от дума, на дума стигнали до бизнес. Чукчата дал много кожи, а шофьорът му дал КАМАЗА. След една година отново се срещат и шофьорът пита...

    Оценка 5 от 1 глас
  9. Един слънчев ден Червената шапчица стояла на една поляна под едно дърво и се самозадоволявала с пръст. В това време дошъл и Вълкът и рекъл:
    - Червена шапчице искаш ли да ти направя нещо?
    - Оооо да на...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Всички обичат Реймънд. Освен Бойко Борисов!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Защо английските съдии са с черни тоги?
    - Облекли са ги в знак на траур за смъртта на кралица Виктория.
    - А защото още ги носят?
    - Тя все още е мъртва.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. При учителя по латински идва старец и иска да взема уроци. Учителят недоумява:
    - Но вие сте на 80, защо ви е на тази възраст латински?
    - Е, разбирате ли, на тая възраст човек вече почва да мисли за см...

    Оценка 4 от 1 глас
  13. Татко Карло се приближава към Буратино с брадва в ръка и му казва:
    - Прощавай, сине, обаче синоптиците предсказват студена зима…

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. В трамвая:
    - Бабо,защо си купуваш 2 билета? Пита кондуктора.
    - Синко,ако загубя единия, да имам втори.
    Засмял се кондуктора и я питал:
    - Ами ако случайно загубиш и втория?
    - Е, тогава имам карта.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Един път Буда казал: "Нирвана е щастие, Нирвана е щастие!".
    Ченрезиг го попитал: "Но Благословени, що за щастие е това, ако няма усещане?".
    Буда отвърнал: "О, приятелю, няма усещане в щастието..."

    Оценка 0 от 0 гласа