29 °C

Любими Герои

  1. Чък Норис е единствения, който може да сложи дограма на Windows 7!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Чък Норис може да изстиска пот от камък.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Пенсионерите с надежда очакват Емилия Масларова във "ВИП Брадър" да изкара един месец пред камерите само с една средна пенсия.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Чък Норис веднъж свалил американски бомбардировач, като го посочил с пръст и казал “Бум!”

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Един път Бойко Борисов изпил цял флакон с хапчета за сън и мигнал... Веднъж....

    Оценка 5 от 1 глас
  6. - Кой е най-добрия начин да си защитим компютъра от вируси?!
    - Слагаме си wallpaper с Чък Норис.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Влизаш в стаята и вместо да пуснеш светлината, Чък Норис идва и ти гаси тъмнината!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Една блондинка, както си вървяла по улицата, паднала в една шахта. Поотръсила се, погледнала нагоре и си помислила : "Добре, че го няма капакa, иначе как щях да изляза !!!"

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Защо слепците не скачат с парашут?
    - Защото кучетата им се плашат.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Един борец се мери на кантар, а приятелят му разглежда таблицата и му казва:
    - Жоре, знаеш ли колко трябва да си висок за тия килограми?
    - Колко?
    - Седем метра.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Защо хляба е загорял, удавника удавен, а жената бременна?
    - Защото не е изваден навреме!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Клиент към прадавача:
    - Дайте една траурна лента моля.
    - Тесна или широка господине?
    - Има ли значение?
    - Има, колкото е по-близък покойникът ви, толково по-широка е лентичката.
    - Ааа, дай некви конци...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Екатерина Велика стояла на мост над Нева, облегнала лакти на перилата и замечтано наблюдавала сивите облаци над Балтика и губещите се в далечината кораби.
    Изведнъж, изстенвайки, Екатерина Велика проше...

    Оценка 3 от 2 гласа
  14. Американец и евреин разговарят. Американецът се хвали:
    - В нашия род имаме едно много умно момче - завърши гимназия с пълен отличен!
    - И при нас има много такива.
    - Ама после завърши и колеж с отличен...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Какъв грях е извършил Адам? - пита учителят.
    - Изял е забранения плод.
    - И как е бил наказан?
    - Трябвало е да се ожени за Ева.

    Оценка 0 от 0 гласа