20 °C

Любими Герои

  1. Евреин отива при палестинец и го пита за работа. Палестинецът:
    - Ела с мен. Това ще е твоето работно място.
    И след като му показва офис с размерите на футболен стадион му показва и новата кола, с коя...

    Оценка 5 от 1 глас
  2. Келнер отваря бутилка. Тътен, грохот, кълба дим, от които се появява брадато лице с чалма. Клиентът:
    - Какво е това?
    - Това ли... това е джин!
    - Но аз си поръчах шампанско! Донесете книгата за жалби!

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Двама българи отиват в чужбина. Настаняват се в един хотел и започват да разглеждат екстрите в стаята. Единият отива в банята и след малко се провиква:
    - Ей, брато, тука има нон стоп топла вода... суп...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Шкумбата знае английски, лично той е превел всички вицове за Чък Норис, но е заменил Чък Норис с Бойко Борисов. А сега в замяна Бойко Борисов го изпраща консул в Чикаго.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Излиза борец от магазин за ножове с разкървавени ръце и един полицай го пита:
    - Момче, какво ти има на ръцете?
    - Ми като биеш много време чекии така става.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Чък Норис не дъвче дъвки, той дъвче станиол.

    Оценка 0 от 1 глас
  7. На голям банкет се провежда благотворителна томбола. Заплащайки по 100 долара, две блондинки печелят туба с паста за зъби и четка за тоалетна.
    След няколко дни двете се срещат на улицата.
    Първата:...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Двама сноби разговярят:
    - Знаеш ли, утре ще вали.
    - Остави ги. Простаци!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Чапай и Петка спорели кой повече издържа на болка. Накрая се хванали на бас за 5лв. взаимно да се опънат отзад един друг и да видят кой ще изохка от болка. Жребият отредил първо Чапай да изчука Петка....

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Ял мечо пух мед на дървото и от лакомията си залепнал за него. Не можал да се отлепи и безпомощен си висял залепнал. По едно време минава прасчо и мечо доволно го вика:
    - Прасчоо, прасчоо, отпори ме м...

    Оценка 5 от 2 гласа
  11. - Как са умряли динозаврите!?
    - Чък норис ги е избил, защото са му писнали!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Един мъж си карал москвето. Изведнъж се блъснал в някакъв мерцедес.От него изскачат четири борчета.
    - Леле, счупи колата, леле утепахме те!
    - Ама моля ви се, не е честно - вие сте четирима, а аз съм е...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Две мравки срещнали един слон и го предизвикали:
    - Слоне, хайде да се бием!
    - Не е честно, вие сте двама...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Трима моряци от различни националности се хвалят.
    Американецът казал:
    - Аз работя на огромен кораб. Толкова е голям, че капитана си има една Харлей, обикаля с него по цял ден и още не е успял да обико...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Двама грузинци отиват на баня. Събличат се в съблекалнята, влизат в банята и тогава единият от тях изпуска сапуна. Няколко минути го гледат с обречен поглед и единият тежко въздъхва:
    - Е, това беше… И...

    Оценка 0 от 0 гласа