Евреин отива при палестинец и го пита за работа. Палестинецът:
- Ела с мен. Това ще е твоето работно място.
И след като му показва офис с размерите на футболен стадион му показва и новата кола, с коя...
Келнер отваря бутилка. Тътен, грохот, кълба дим, от които се появява брадато лице с чалма. Клиентът:
- Какво е това?
- Това ли... това е джин!
- Но аз си поръчах шампанско! Донесете книгата за жалби!
Двама българи отиват в чужбина. Настаняват се в един хотел и започват да разглеждат екстрите в стаята. Единият отива в банята и след малко се провиква:
- Ей, брато, тука има нон стоп топла вода... суп...
Шкумбата знае английски, лично той е превел всички вицове за Чък Норис, но е заменил Чък Норис с Бойко Борисов. А сега в замяна Бойко Борисов го изпраща консул в Чикаго.
Излиза борец от магазин за ножове с разкървавени ръце и един полицай го пита:
- Момче, какво ти има на ръцете?
- Ми като биеш много време чекии така става.
- Чък Норис не дъвче дъвки, той дъвче станиол.
На голям банкет се провежда благотворителна томбола. Заплащайки по 100 долара, две блондинки печелят туба с паста за зъби и четка за тоалетна.
След няколко дни двете се срещат на улицата.
Първата:...
Двама сноби разговярят:
- Знаеш ли, утре ще вали.
- Остави ги. Простаци!
Чапай и Петка спорели кой повече издържа на болка. Накрая се хванали на бас за 5лв. взаимно да се опънат отзад един друг и да видят кой ще изохка от болка. Жребият отредил първо Чапай да изчука Петка....
Ял мечо пух мед на дървото и от лакомията си залепнал за него. Не можал да се отлепи и безпомощен си висял залепнал. По едно време минава прасчо и мечо доволно го вика:
- Прасчоо, прасчоо, отпори ме м...
- Как са умряли динозаврите!?
- Чък норис ги е избил, защото са му писнали!
Един мъж си карал москвето. Изведнъж се блъснал в някакъв мерцедес.От него изскачат четири борчета.
- Леле, счупи колата, леле утепахме те!
- Ама моля ви се, не е честно - вие сте четирима, а аз съм е...
Две мравки срещнали един слон и го предизвикали:
- Слоне, хайде да се бием!
- Не е честно, вие сте двама...
Трима моряци от различни националности се хвалят.
Американецът казал:
- Аз работя на огромен кораб. Толкова е голям, че капитана си има една Харлей, обикаля с него по цял ден и още не е успял да обико...
Двама грузинци отиват на баня. Събличат се в съблекалнята, влизат в банята и тогава единият от тях изпуска сапуна. Няколко минути го гледат с обречен поглед и единият тежко въздъхва:
- Е, това беше… И...