33 °C

Любими Герои

  1. Здравей, това сам аз, твоят GSM. Исках само да изляза от джоба ти, защото миризмата там стана непоносима. Мерси!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Знаете ли, че... един терапевт - това са 1024 гигапевта или 1048576 мегапевта?

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. 40 градуса жега... Две баби се разхождат из парка и седнали да си починат. По едно време едната казала: "Пенке, не ти ли мирише на мърша? Пенке? ПЕНКЕЕЕЕЕЕЕ?"

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Чък Норис научил немската си овчарка да лае на Испански!

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Чък Норис може да брои до безкрайност!
    - Бойко Борисов вече е броил до безкрайност ... безброй пъти!!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Клип със самозадоволяване на участник в BigBrother излезе в интернет линк ( не към клипа;-)
    --------
    Чудели се познатите на Димитър( тоз с чекията) как да му кажат, че все пак го дават по телевизият...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. НЕМСКА ШОКОЛАДОВА ТОРТА
    Необходими продукти: Торта, Шоколад и Немци

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Бат Бойко срещнал Чък Норис, вече е просто Бойко...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Въпрос: Кой е бащата на тока?
    Отговор: Електричеството!

    Къци.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Велосипедист с две раници на багажника преминава границата.
    - Какво има в раниците? - пита го митничарят.
    - Пясък.
    - Я да видя! Хм, наистина е само пясък...
    И това започва всеки ден в продължение на е...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Майка към своята дъщеря, която е влюбена във футболист:
    - Твоят кривокрак приятел ми е толкова противен, че с най-голямо удоволствие бих му станала тъща!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. В най-добрия случай,ако си мелез от Английски и Френски брак ще си грозен,но пък устата ще ти вони...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Нямаш си и представа какъв ужас изживяват черните котки, когато Чък Норис им пресича пътя!

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Ако твоя шеф е пълен идиот, не казвай на никой! По-добре изчакай, докато го каже някой друг и тогава кажи на шефа си.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Решили всички звездички да си направят бал... Изведнъж на входа дошла една точка:
    - Ти не си за тук! Каква звездичка си ти. Та ти си си точка!Вън!!! - развикала се охраната.
    - А бе, тъпанар, не виждаш...

    Оценка 0 от 0 гласа