40 °C

Лекари

  1. Човек отива на доктор. Гледа доктора - от ушите му стърчат банани, от ноздрите лук… Пита го недоумяващо:
    - От какво се оплаквате?
    - Ами зле се чувствам напоследък.
    - Аааа, това е от неправилното хране...

    Оценка 5 от 1 глас
  2. Преди операцията доктор казва на болния:
    - Разбира се, упойката е безплатна… Обаче след операцията събуждаме за пари!

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Борец чете на стената на родилното отделение:
    Пенка, син - 3400,
    Иванка, дъщеря - 3300,
    Ваня, син - 4000,
    и накрая вижда своето дете:
    Галя, син - 2100.
    - Тия са за бой - точно на мене да пробутат най-...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. След прегледа:
    - Докторе, може ли пиене, пушене, жени, песни?
    - Можете да пеете колкото си искате…

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Между лекари:
    - Ще бъде ужасно, ако един певец разбере след операция,
    че повече не може да пее.
    - Ще бъде още по-ужасно, ако не разбере това.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Лекар се обажда на пациент:
    -Имам за вас две новини.Едната е добра,а другата лоша.
    -Кажете първо добрата.
    -Остават ви 24 часа живот.
    -Господи,ако това е добрата новина,каква ли е лошата?
    -Ами опитвам...

    Оценка 5 от 1 глас
  7. В кабинета на известен психиатър влиза човек, целия облепен в тиксо, без дрехи, от ушите му стърчели чорбаджийски чушки, а на главата си имал пържоли. Психиатърът любезно пита:
    - Здравейте, какъв е пр...

    Оценка 5 от 1 глас
  8. Пациент разказва на психиатър:
    - Докторе, чувствам страшна болка, жестоко ме боли, когато се наведа, вдигна си левия крак, после го отпусна, след това си вдигна десния крак и го отпусна, след това се...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Благодаря ви, докторе, болките в гърба ми минаха. А какво ми имаше? Да не е радикулит?
    - Не, тирантите ви бяха много опънати...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Аптекар към малко момиченце:
    - Ето лекарството за баща ти. Преди да му го дадеш, го раздрусай добре!
    - Не мога, чичко, баща ми тежи сто килограма!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Жена отишла в психиатрията и попитала първия срещнат мъж:
    - От колко години сте тук?
    - От дванайсет.
    - И добре ли се отнасят с вас?
    - Да.
    - А защо се усмихвате така?
    - Ами защото съм главният лекар на...

    Оценка 2 от 1 глас
  12. - Намирам, че боксът е прекрасен спорт!
    - Защо, вие боксьор ли сте?
    - Не, зъболекар.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Докторът продължително опипва гръдния кош на пациента със слушалката и накрая му казва:
    - Хм… не знам и аз какво да мисля. Или стетоскопът ми е счупен, или отдавна сте мъртъв.

    Оценка 5 от 1 глас
  14. Баба води своята четиринадесетгодишна внучка при гинеколог:
    - Докторе, прегледайте ми внучката, чи са, страхувам се, че са й откъснали цветинциту!
    Докторът хвърлил един поглед и рекъл:
    - К’во цветенце...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. От Здравната каса решили да проверят как върви здравната реформа в една поликлиника. Влезли в първия кабинети и що да видят. Един мъж съсредоточено онанирал.
    - Какво става тук, колеги! - извикали учуд...

    Оценка 0 от 0 гласа