Една весела мъжка компания се събирала почти всяка вечер в една кръчма. Един от тях бил пелтек, но много приказлив. Веднъж компанията решили да му скроят номер:
- Ако проговориш, плащаш цялата сметка....
Вчера направих предложение на моето момиче. Тя е в седмия месец от щастие.
Един мъж се прибира в тях и гледа един чука жена му:
- Ти кво правиш бе?
- Слушам музика!
Решил и той да пробва. Легнал на гърдите на жена си и слуша, ама нищо не се чува и пита:
- Защо нищо не се ч...
Един човек минава покрай един парк с баничка в ръка, и вкусно си похапва. Но по едно време от един храст се подава ръка и се чува глас:
- Дай!
И човекът смутено пита:
- Б-б-б-баничката ли?
И гласьт,...
Двама наркомани си говорят:
-Виж там!
-Къде?
-Виж там!
-Къде?
-Виж там!
-Какво да видя?
-Къде?
Едно момиче се прибира вкъщи, оглежда се и право при майка си в кухнята и казва:
- Мамо, бременна съм.
В този момент бащата чува от съседната стая и изревава:
- Кой е тоя олигофрен, веднага да дойде т...
Как коментира темата за изборния ден:
-циганите - На нас в махалата ни дадоха пари за да гласуваме
-политиците - Ние припомнихме на хората в бедните квартали за едни много велики българи, като Алеко К...
Един мъж страшно харесвал една мадама и положил големи старания, за да я свали. Когато най-накрая усилията му се увенчали с успех в най-сюблимния момент човекът видял, че тя има страшно космати крака....
Млада дама нервничи преди полет със самолет.
- Надявам се, че ще ни свалите на земята благополучно? - тихо пита тя пилота.
- Естествено, досега не е имало случай да оставя някой във въздуха!
Върви си един наркоман по улицата и среща двама други наркомани. Първият казва:
- Аз съм пратеник на Господ.
- И аз съм пратеник на Господ - казва вторият.
Третият заявил:
- Никого никъде не съм изпра...
Пред стаята с вълшебното огледало се събрали Хубавата Елена, Казанова и Херкулес.При
огледалото първа влязла Елена.Малко по-късно излязла много щастлива и доволна.
- Какво стана? - попитали я...
Една учителка попитала учениците си:
- Искате ли да разберете как се е получил 1-ят човек?
- Не, искаме да разберем как се е получил 3-ят човек.
Възрастна жена разхождала съпруга си с кола извън града, когато я спряла пътна полиция.
Полицаят слязъл от автомобила си и попитал старицата:
- Знаете ли, че превишихте позволената скорост, госпожо?
-...
Лежала Червената Шапчица гола на една поляна и трупала тен. Приближил се вълкът бавничко до нея и с огромно любопитство я попитал:
- Червена Шапчице, ти като се печеш така гола на тази поляна не те л...
В магазина купувач се обръща към привлекателната продавачка:
- Госпожице, бихте ли ми помогнали? Бих искал да купя подарък за рождения ден на брат си. Какво ще ми предложите за мъж, който има всичко?...