24 °C

Борци

  1. Един борец паркирал на забранено място. Когато се върнал, BMW-то го нямало.
    - Баварецът...! Къде ми е баварецът...? - развикал се той. Един човек, който стоял наблизо, казал:
    - Паякът го отнесе. Бор...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Зима. По заледен път пълзи запорожец. Зад него кара голям мерцедес пълен с мутри. Мерцедесът тръгнал да изпреварва запорожеца. В същия момент той поднася и бута мерцедеса, който излита от пътя и пада...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Един борец седнал на улицата и мисли усилено. Минава един негов познат и казва:
    - Оооо, как си Киро?!
    - Верно беееееееее, Киро ми беше името!

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Семейство на борци. Майката казва на бащата:
    - Сина настоява да му купим бял Мерцедес.
    - Айде сега глезотии. Какъвто цвят има, такъв ще му купим.

    Оценка 4.33333 от 3 гласа
  5. Мутра влиза в автомобилен салон и казва на продавача:
    - Искам нов Мерцедес.
    - 600 ли? - пита продавачът
    - Да, в лимоново жълт цвят.
    - Добре.
    - А, и да не забравя, да е на зелени точки.
    - Ще го направи...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Девизът на борците е: Всяка прочетена книга - една забравена хватка!

    Оценка 5 от 1 глас
  7. Няколко борчета се правят на интелигентни:
    - Вие знаете ли, че на Маркс имало живот?
    - Това е само хипотенуза.
    - Аз не знам, не съм импотентен по въпроса.
    - Да, то си има икспреси по въпроса.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Влиза борец в златарски магазин и се чуди какво да си купи.
    Идва продавача и го пита какво да му покаже.
    - Еми ей това кръстче с гимнастика.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Върви играта "Стани богат". Последен въпрос за най-голямата парична печалба. Пред водещият седи широкоплест ново-бизнесмен с тъмни очила, който се затруднява с отговора.
    Водещият:
    - И така, това е пос...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Един борец отишъл в магазин за плодове и зеленчуци и започнал да разглежда...
    -Това какво е?
    -Ябълки.
    -Дайте ми 1кг. и ги завийте всяка по отделно.
    -А това,какво е?
    -Мандарини.
    -Дайте ми 2кг. и ги зав...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Отишли бригада борци при собственика на едно магазинче и му казали:
    - Брато - ще ни плащаш рекет от днес нататък!
    Собственика въздъхнал примирено и казал:
    - Ами добре...по колко трябва да плащам?
    - Ам...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. - Защо борците си правят кръгли къщи?
    - За да не ги пресрещнат на ъгъла.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Шефа на борците решава да прати двама от тях във ВУЗ.
    След една година отива и гледа единият от тях копае под едно дърво.
    - Какво прави тоя, аз не мога да го накарам човек да убие, те го накарали да к...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Четири борчета патували с колата на шефа си, но катастрофирали. Чудили се те как ще покажат колата на шефа и едното борче казало:
    - Ей, братлета, я да вземем да я надуем малко през ауспуха, па може да...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. В една аптека пуснали дамски превръзки и се извила опашка от жени. Минава едина мутра и пита една жена от опашката:
    - Какво продават?
    - Кори за баница. Наредил се той и зачакал. Дошъл му реда и про...

    Оценка 2 от 1 глас