На пазара са се появили нов модел бански, които са надуваеми - хем не може да потънеш, а и по плажа не те е срам да минеш.
Отегчен мъж в книжарницата:
- Моля ви, препоръчайте ми нещо за четене?!
- Ами...мога да ви предложа Кама Сутра!
- Е, добре де....нямате ли нещо за мъже, които все още пазят детското в себе си?!
- Ами....
- Защо мьжете имат криви крака?
- Защото всички важни неща са в скоби.
- Знаете ли, че народната поговорка "Седем пъти мери, един път режи!" е измислена от евреите?
- Не може да бъде!
- Сериозно, бе! Това е основното правило при обрязването...
През нощта храбрец върви през гробището и дъвче баничка. Изведнъж от тъмното към него се протяга ръка и се чува сърцераздирателен вопъл:
- Да-а-ай!
- Б-б-баничката ли?
- Не. Хартийката-а-а
Попитали един автоманиак:
- Абе, брато. Може ли един трабант да развие 220 км/ч?
- Може и 300.
- Как?
- Като го пуснеш от връх Мусала надолу.
Разговор между поетеса и писател.
Писателят:
- Мъжете сме по-висши от жените, доказателството е в това, че Бог е създал първо мъжа.
Поетесата:
- Да, и аз винаги първо пиша на чернова...
Двама сноби си говорят:
- Вчера един целуваше жена ти на гарата.
- Хм, то пък една гара.......
Масово сбиване е имало днес на столичното летище. По радиоуредбата са съобщили:
- Моля, изгубилият банкнота от 1 милион долара, да се яви на гише "Информация"!
-----
Днес на митницата на аерогарата, м...
тя: - Като без акъл съм заради теб.
той: - Не е заради мен, от природата си е.
тя: - В смисъл?
Англичанката: "Джон, не си джентълмен! Каза, че ще се прибереш в 8, а се прибра в 6!"
Французойката: "Мишел, запознай се с новия ни семеен приятел!"
Рускинята: "Ну, Ваня, это у меня в последний раз!"...
София, Великден. По улицата върви пич със синьо бяло яйце. Среща още един с такова яйце, поздравяват се:
- Левски шампион!
- Во истина шампион!
Събудих се между две непознати мацки, носа ме боли, а дрехите ми миришат на ганджа... Да не съм бил на уроци по математика?
Малкото неандарталче се прибира в пещерата разплакано. Майка му казва:
- Сине, може да имаш 2 по неандарталски, но как може да имаш и 2 по родинознание, като учебникът е само от една страница?
Един човек бил много болен, но където и да ходел никой лекар не можел да му помогне. Човека обиколил света и накрая отива при последния лекар:
- Докторе помогнете ми моляяяя ви!!
- Съжалявам но медици...