Полицай се оплаква на негов познат наемен убиец:
- Тежко ни е на нас полицаите... Преди да изпълня съпружеския си дълг - съм длъжен да изпълня два предупредителни изстрела във въздуха...
А убиецът в...
Звъни личния лекар на Васил Божков:
- Извинете, но мисля, че не ме разбрахте правилно, когато Ви казах: "Занимавайте се със спорт, например футбол". Нямах предвид да купите ЦСКА.
- Какво правиш, ако видиш прострелян негър в джунглата?
- Презареждаш!
На един човек му омръзнал живота и решил да се самоубие с успокоителни. Но след първите няколко хапчета се почувствал много по-добре.
- Като свирех на цигулка, съседът разби с камък прозореца ми!
- Глупак. Сега ще те чува по-добре.
Между актриси:
- Как мина кастингът, скъпа?
- Чудесно! Режисьорът имаше само една забележка към мен - краката ми били студени!
Преди, за да свършвам по-късно, си припомнях таблицата за умножение. Сега от нея ми става.
Отива човек на гости при свой приятел, и заедно с него през вратата нахлува огромно куче. Докато те си пият биричката, кучето вилнее из апартамента, събаря всичко наред, къса пердетата, препикава ъгли...
Иванчо тръгнал на училище. Но не бил от най-редовните. Един ден щяло да има родителска среща и Иванчо бил притеснен... И така срещата приключила и майката на Иванчо била много изненадана:
- Браво сине...
Преди двадесет години не вярвах в това, че много американски ученици не могат да намерят своята държава на картата. Сега вярвам. Сега и нашите не могат.
Затворник пише на жена си:
"И ми донеси още пилички. Вечер се събираме и си правим заедно маникюра."
Една блондинка заминала на гурбет в чужбина, но след известно време и станало мъчно за майка й, но нямала пари за да й се обади. Решила да иде в пощата и да помоли който е там на работа да и разреши...
- Най-трудното винаги го правя сутринта.
- Какво е то?
- Ставам от леглото!
- По какво се различават шопа и камилата?
- Камилата може един месец да работи без да пие, а шопът може един месец да пие без да работи.
В ресторанта.
клиент:
- Извинете салатата от домати как е? На кубчета или на шайби?
сервитьор:
- При нас доматите идват цели и си ги режем както си искаме
истински случай!!!!!