Кратка обява във вестник: Набираме хора от ромски пройзход за ядрени опити!
Малко момченце звъни в спасителната служба:
- Ало! Спасителната служба ли е?! При нас в асансьора заседнаха една леличка и един чичко! Съдейки по стоновете, леличката е ранена!..
Искра Фидосова:
- Докторе, а вашата диета кога да я вземам, преди или след ядене?
В аптеката:
- Имате ли някакви добри противозачатъчни таблетки?
- Да, има. Приспивателни.
- Искаш ли чай?
- Зелен?
- Зеленият вече го изпушихме.
Майка завела сина си на лекар и казала:
- Докторе, погледнете какво става с пишлето му!
Докторът погледнал и казал:...прочети още http://adf.ly/q9opV
- Тате, ти растеш ли?
- Не, защо?
- Темето ти е започнало да се подава от косата!
Срещат се две мутри:
- Как си лети времето! Направо ужас. Синът ми расте, вече е на девет години.
- Това е хубаво! Защо си тъжен?
- Забравил съм да го запиша на училише!
Имам два въпроса - колко струва, и защо толкова скъпо?
Иска ми се да поздравя борците с глобалното затопляне!
Чрез своята борба те достигнаха до осезаеми резултати( тази сутрин бе - 23 в Алфатар:-)
Мъж отива в гората за дърва. Горския го хваща и го пита:
- Накъде с тия дърва бе?
- Амиии.... За зайците!
- Че ядат ли ги...?
- Ми ако не ги ядат ще ги изгоря!
Женска молитва:
Господи, моля те, дай ми:
Мъдрост, за да разбирам мъжа,
Любов, за да му прощавам,
И Търпение към неговото настроение
Защото, Господи, ако поискам Сила...
Ще го бия до смърт.
Каква е поуката от филма “Шрек”? - Не е важно да си красив,важното е да намериш същия изрод като себе си!
Докато не видя Слави или Бойко Борисов с коса, никога няма да повярвам на нито една от рекламите на препарати срещу оплешивяване.
- Наистина ли всички дарени пари ще отидат в помощ на децата?
- Да, нали всички сме нечии деца...