Въпрос: Каква е разликата между постоянния и променливия ток?
Отговор: При постоянния винаги има ток, а при променливия -няма, няма, па като те тресне!
Понякога отмъщението на една жена към мъжа е толкова коварно и необуздано, че любовника просто остава без сили.
- Каква е разликата между тоалетната и самолета?
- В самолета се качваш, за да летиш, а до тоалетната летиш, за да седнеш.
Учителката пита:
- Който познае, кой е най великия човек печели 100$?
Русначето:
- Ленин!
Учителката:
- Не!
Американчето:
- Франклин!
Учителката:
- Не!
Еврейчето:
- Исус Христос!
Учителката:
- Браво!...
Двама комарджии излизат от казино, единият гол, другият само по боксерки. Голият казва:
- Завиждам ти, колега.
- Що бе?
- Знаеш, кога да спреш.
Момиче отива на лекар:
- Докторе, страдам от полово безсилие!
- В какво се изразява то?
- Не мога да откажа на нито един мъж!
- Колко депутати трябват, за да сменят електрическа крушка?
- Двайсет и един. Един я сменя, а двайсет образуват комисия, която проверява как се върши работата.
- Тези бикини сигурно са много скъпи?
- Защо мислиш така?
- Защото ги носиш така, че всички да ги видят.
Зубър се събужда, изпива една боза, бие си чекия и размазва нахална муха с вестник. След това се тръшва на стола и промърморва:
- Те т`ва е живота на лошите момчета - алкохол, секс и убийства...
В Перник вятърът не духа, а смуче.
Учителката пита Иванчо:
- Иванчо, ти кого обичаш повече - майка си или баща си?
Иванчо отговаря:
- При нас, в семейството, всичко е малко по-различно: тате обича мама, а аз не се бъркам....
Лети самолет. Един от пилотите обаче, без да иска, натиснал бутона за високоговорителите, така че всички пасажери можели да чуят разговора в кабината.
- Ще си пийна едно кафе и отивам да опъна стюарде...
- Но не можем направо тук.
- Физилогично - можем.
- Но ние не сме животни.
- Биологично - животни сме.
- Но ние имаме някакви морално-етични принципи.
- Теоретично - да.
В резултат на усложнената обстановка в Ирак пратили министър Свинаров е базата ни в Дивания. През цялото време от кацането си министърът стоял без да си показва носа навън и припирал да си ходи. Прати...
Двама се разминават в тъмна улица и единия вади нож:
- Стой! Имаш ли пари?
Другият вади пищов:
- Имам, защо?
- Ами така, да ми развалиш малко...