Древен Рим. Занятие във философската школа.
Преподавателят:
- Кажете, какво трябва да направи философа, ако жена му му изневери?
1-ви ученик:
- Предполагам, че трябва да убие мръсницата.
- Не!
2-ри уч...
- Как мислиш, дали старият Ангъс е наистина чистокръвен шотландец?
- Абсолютно!
- Защо си толкова уверен?
- Защото си е запазил всички детски играчки за времето, когато ще се вдетини!
- Как мина уикенда с новата ти приятелка?
- Не ми даде! Даже не ме допусна наблизо... Каза ми: "Забрави, че го имаш!". При тези думи ми изключи компютъра и ме вкара в леглото.
Някакъв зрител влиза в гримьорната на цирка и пита:
- Може ли да се видя с джуджето-клон?
- Аз съм. - излиза напред як мъжага.
- Ама... - смущава се посетителят. - Ти нали... такова.. нали си джудже?...
Евреин пита равин:
- Кажете, ако намерите куфар с един милион долара в него, ще го върнете ли на собственика му?
- Ако разбера, че го е изгубил някой БЕДЕН човек, то задължително ще го върна.
- Подслушват ли разговорите в Мтел?
- Да. Даже ги пускат в рекламите си - "Мтел - това е твоя глас!"
На един познат звъни телефона. Показва се името на абоната:"Дай пари!".
- Кой се обажда?
- Абитуриента...
Руснак и българин в хотел...в една стая. Слезли в ресторанта. Българина си поръчал боб, а руснака - картофки...Навечеря ли се и си легнали... През ноща българина явно от боба го срязал корема. Пооглед...
Домакинята:
- Да ви сложа ли гъби?
- Не, благодаря, аз гъби само обичам да събирам!
- Както желаете! Мога и по пода да ги разпръсна!
Домакинята:
- Да ви сипя гъби?
Госта:
- Не, благодаря, гъби обичам само да бера!
- Както желаете! Мога и по пода да ги наредя.
Една женска мисъл попаднала в мъжка глава. Но там нямало никой! Изведнъж наблизо профучала една мъжка мисъл. Женската мисъл се провикнала:
- Чакай малко! Къде отиваш?
- Е, как къде? Всички са вече дол...
На едно дете му дали 1 левче.На другия ден той го загубил и започнал да плаче.
Случаен минавач минавал оттам и попитал детето:
- Защо плачеш!Защото си загубих левчето.Не плачи,аз ще ти дам.Дал човека...
Двама борци отиват на балет да се култивират по нареждане на шефа. По едно време единия заспива, а другия почва да го бута:
- Събуди се, бе! Заради теб тия на сцената ходят на пръсти!
Адвокат иска преразглеждане на делото на свой клиент. Съдията сърдито пита:
- На какво основание?
- Ваша чест, - отговаря адвоката. - моя клиент се оказа, че има едни пари, за които не съм и подозирал...
Катаджия го спира за проверка.Всичко му е изрядно.
- Вдигни предният капак.Защо караш без карбуратор? 20 лева глоба!
- Аман от теб вече!Вчера ме глоби 30 лв.,че карам без кардан,
а аз съм дизел с пред...