Новата плажна оферта :
Море+балсами и плажни масла от Нефтохим, сега само в Бургас, после ще се разпространи и към Варна.
Човек = ядене + спане + работа + забавления
Магаре = ядене + спанe
следователно
човек = магаре + работа + забавления
следователно
човек - забавления = магаре + работа
или казано по друг начин:
Човек,...
Утро в автобуса:
- Госпожице, вие сигурно сте стриптизьорка?
- Да, а как се досетихте?
- Държите се с крак за ръкохватката.
Малко след излитането на самолета в уредбара се чува съобщение:
- Уважаеми пътници, моля всеки от вас да откъсне първите две страници на паспорта си, да ги свие на тръбичка и да ги напъха в задника си...
- Кой е най-споменавания човек днес в София?
- Майката на Софиянски.
Софиянец заговаря гост на столицата:
- Извинете, не сте тукашен?
- Да, как познахте? Не съм облечен ли, както трябва?
- Не, просто гледам, че лицето ви не ми е познато.
На Марс се разхождат две малки марсианчета - момче и момиче. Момичето, гледайки звездите, пита:
- А ти вярваш ли в земляните?
- В розовите човечета? Не вярвам, това са глупости.
- Хиляда лева за някакво си ловджийско куче?! - хваща се за главата един ловец, който иска да си купи куче.
- И освен това вижте как мига с едното око! Какво му става?
- Прави ми знак да не го продава...
- Момчета, да пийнем по едно, а?
- Аз няма да мога. Вярата не ми разрешава!
- Ама какво? Да не си религиозен?
- Не, бе, жена му се казва Вяра - арматурчик, четвърти рязряд, 95 килограма.
- Каква е разликата между мъжа и прасето?
- Пияното прасе не се държи, като мъж.
Въпрос: Каква е разликата между жената и козата?
Отговор: На жената циците са отпред а на козата отзад.
Командирован мъж иска да купи на жена си подарък - сутиен. Продавачът го разпитва за размера, но мъжът нищо не може да каже.
- Е, поне определете приблизително формата - съветва го продавачът. - Като...
Попитали Стойчков - как бихте коментирали бъдещето на i технологиите
Той отговорил:
- iPad, iPhone, iTouch, iДрън!
Писмо до телевизията:
"Уважаема редакция, моля ви, когато има важни новини да не ги пускате долу на екрана в течаща лента! Тъща ми мисли, че това е караоке и пее!!!"
Изпратих снимка в "Клуба на Самотните Сърца". Върнаха ми и я с отговор, че не били чак толкова самотни...