Тийнейджър влиза в аптека и казва:
- Една пакетче презервативи.
Цялата опашка гледа в него и момчето смутено се оправдава:
- Какво ме гледате, продадох компютъра, продадох го...
Трима старици разговарят помежду си:
Първата казва:
- Ах, аз съм на 72 г. и играя още тенис по 2 часа всеки ден, но не знам докога...
Втората казва:
- Ах, аз съм на 83 г. и плувам по 20 дължини в басе...
- Аз издържам на 76 градуса - хвали се случаен мъж.
- Хайде де - съмнява се събеседникът му.
- Толкова бяха. На плажа термометърът показваше 36, а на шишето на ракията 40 градуса.
Малкия Нострадамус пита майка си:
- Мамо, какво ще има за обяд?
- Ах ти, как така не знаеш...
- Ало? Мими? Стефане? Мишо? Ася? А-а, Пешо, ти ли си? Здрасти, веднага те познах!
- Хаим, днес е Рождество Христово, да отидем да пийнем!
- Мони, този празник не е наш.
- Хаим, не мога да разбера, защо един евреин да не може да пийне с друг евреин за рождения ден на трети евреин?!
Пътуват във влака една монахиня, а до нея една мацка. Мацката казва на монахинята:
-Абе аз, вас не мога да ви разбера! Ей това палто, дето съм с него, ми го купи гаджето, предишното ми купи кола, а лю...
Последния вик от потъващия "Титаник":
- Някой да изключи таз Селион Дион!!!
Скоростта, с която се движи моята жена из магазините, е 200 лева в час.
Като бях малък мама често ми казваше:
"Яж, сине! Че няма да те вземат войник иначе"
Защо ли ядох??
Поражение не съществува, докато човек не се признае за победен!
Един ден Господ отишъл при Адам и му казал:
- Имам една добра и една лоша новина.
- Ами, първо ми кажи хубавата.
- Имам за теб два нови органа. Единия се нарича мозък. С него ще станеш много интелиген...
Тинейджър влиза в магазин за хлебни изделия:
- Дайте ми един хляб, ако обичате.
- Бял или черен? - пита продавачката.
- Аз съм скинар, госпожице - посреща я пояснението
- Тате, а Тихия океан наистина ли е тих?
- Иванчо, не може ли да зададеш по-сложен въпрос!?
- Добре...Тогава кажи, кога е умряло Мъртво море?
- По какво личи, че на компютър е играл мутра?
- Половината от клавиатурата я няма, а на монитора има дупка, голяма колкото юмрука му!