Млад свещеник отива на закуска. Среща една монахиня и казва:
- Добро утро, сестро.
- Станал си от погрешната страна на леглото! - отговаря му тя.
Свещеникът се учудва, но отминава. След малко среща ед...
Разпоредителка в операта казва на закъснял зрител:
- Влизайте, но по-тихо!
Зрителят:
- Защо, да не са заспали вече всички?
Един наркоман отишъл в наркоманския ад.Там гледа-огромна поляна с трева, а някакъв седи и диша лепило. Зачудил се и казал:
- Абе гледай колко трева има, а стои непокътната!?
- Трева има, ама да виждаш...
Мъж в банята проявява фотоснимки. Жена му възмутено:
- Представям си, що за снимки са, щом ги изкарваш на тъмно!
На една бабка и откраднали портмонето. Тя започнала да вика:
- Крадец, крадец...
След, което видяла едно хубаво момче и казала:
- Ей, крадльо...
- Скъпи, вярваш ли във вечната любов?
- Разбира се, мила. Но партньорите се сменят.
Един баща с двамата си синове на излет край града. Разхождайки се, те стигнали до местния язовир и бащата им показал двата големи тръбопровода, чрез които градът черпел питейна вода.
- Добре, татко, н...
Негър влиза в автосалон и си поръчва кола:
- Искам черен мерцедес, с черни стъкла, вътре целия салон да е от черна кожа и тасовете на гумите също да са черни.
Доволен той излиза от автосалона, вади мо...
Слизам от Витоша с кабинката, страхотен ден-много сняг и яко каране.Вътре срахотна компания-2 баби:
-Баба1: абе тва отсреща да не е Стара планина???
-Баба2: (горе-долу запозната с географията) е че ко...
И отново българските футболисти зарадваха запалянковците.
Този път зарадваха италианските запалянковци.
Разговор между две мутри (действителен случай)
- И ония те пита що си е**л неговата! Та к’во му викаш?
- Аз му виакам: Аз съм е**л моята! Тва че моята е и твоя не ме интересува!
Една баба пътувала към София,за да навести внуците си. В трамвая дочула, че който искал да излезе,се обръщал към младежа,застанал на вратата с "пардон".Дошло време и тя да слиза и казала на младежа:"П...
- Разкажете подробно как се случи всичко.
- С удоволствие, господин съдия. Седяхме си спокойно на бара
и изведнъж Егон ме ръгна с една вилица. Аз, на шега, му
плиснах в лицето халба бира, той ме тресн...
Малкото русначе пита татко си:
- Тате, а ние руснаците произлезли ли сме от маймуните?
- Да, моето момче. Ние руснаците сме произлезли от голямата, могъща маймуна Горильов.
На другия ден:
- Тате, а ар...
- Ще участвам в състезанията по лека атлетика.
- А в коя дисциплина?
- Троен скок.
- Много добре! А кои са другите двама?