Първо място, 100лв и снимка със Стоичков са сред наградите на ветерана Митев

I-во място, купа, медал, 100 лв награда и снимка с Христо Стоичков спечели Митко Митев от  XX мемориал „Митето“ в град Койнаре. Юбилейният пробег се проведе под патронажа на народния представител Пламен Танчев, а стартът му бе даден от Председателя на НС  Цецка Цачева, На събитието присъстваха майстори на спорта в България, между които Христо Стоичков. Участие в надпреварата взеха 116 лекоатлети от всички възрастови групи от България, Белгия, Сърбия и Мароко,Турция. Победителка при жените стана  олимпийката ни Силвия Дънекова, а при мъжете-  мароканецът Ахмед  Насеф.  Митев е спечелил надбягването между 15 ветерани от цяла България.

С половината от наградата, Митко Митев си е купил маратонки. Според него организацията на мемориала е била на много високо ниво. С изключение на прекалено дългия път, всичко е било отлично. Благодарен, за оказаната му финансова помощ, ветеранът е занесъл купата си в ОбА и я предал на кмета Ангел Папазов и председателя на комисията за младежта и спорта Илия Ганчев.