„Димитровград“ и „Саяна Хасково“ с победи

В среща от 34 кръг на Трета Югоизточна лига „Димитровград“ посрещна дубъла на „Локомотив“ (Пловдив). Още в самото начало на мача домакините поведоха. Точен за 1:0 в 4 минута бе Филип Сантов. Димитровградчани продължиха да атакуват, но до почивката повече попадения не бяха отбелязани. През втората част нова промяна в резултата нямаше и така домакините спечелиха с минималното 1:0.

В друг мач от кръга „Саяна Хасково“ гостува на „Левски“ (Карлово). През първата част червено-белите поведоха с гол на Стоян Иванов. След паузата хасковлии стигнаха до още три попадения. Ахмед Осман вкара два гола, а Милен Танев оформи крайното 0:4.

Източник: Haskovo.NET