„Саяна Хасково“ не срещна проблеми срещу „Карнобат“

В среща от 21 кръг на Трета Югоизточна лига „Саяна Хасково“ посрещна „Карнобат“. Мачът започна с домакински натиск. През почти цялото първо полувреме играта бе в половината на гостите, но хасковлии не съумяваха да отбележат. Все пак след многобройните си атаки домакините откриха резултата. В голмайстор се превърна Илиян Марчев. Капитанът на „Саяна Хасково“ се разписа в 40 минута. В началото на второто полувреме Ахмед Осман удвои преднината на домакините, а в 64 минута Христо Стоянов направи резултата 3:0 след асистенция на Митко Плахов. В 71 минута Милен Танев оформи крайното 4:0.

Въпреки изразителния успех, част от феновете на домакините имаха претенции към старши треньора Живко Желев и му искаха оставката.

В следващия кръг „Саяна Хасково“ гостува на „Розова долина“. Мачът е на 2 март.

Източник: Haskovo.NET