"Борислав" започна пролетния дял със загуба

„Борислав“ загуби първата си среща от пролетния дял на първенството на В югоизточна футболна група. Първомайци гостуваха в отложен мач на „Сокол“ - Марково и инкасираха 2 попадения въпреки, че играха добре.

Първият гол падна от пряк свободен удар. Нарушението беше отсъдено в 5 минути преди края на първото полувреме. След почивката първомайци излязоха амбицирани да върнат гола. Около 80-тата минута при една от контраатаките на домакините беше оформен и крайният резултат 2:0 за „Сокол“ - Марково. Така домакините се изравниха по точки с първомайци.

Следващият мач на „Борислав“ ще бъде на стадиона в Първомай срещу „Атлеик“ - Куклен. Двата тима имат равен брой точки, но първомайци са с една победа повече.