Състезателите на „Компас 94“ с успехи на Държавното първенство по ски ориентиране

Никола Делчев Хасковския клуб „Компас "94“ е сребърен медалист в индивидуалните стартове при юношите до 14 години на Държавното първенство по ски ориентиране.

В надпреварата на снежните върхове над местността Юндола участие записаха повече от 320 състезатели от 27 клуба от страната. „Компас "94“ бе представен от 12 състезатели.

При ветераните Петър Стратиев от Хасково стана първи в спринта и на средната дистанция. Той прибави и 9-то място при мъже - Елит. В своите ветерански групи Добри Топалов спечели сребро от средната дистанция, а Николай Попов добави бронз също от средната дистанция.

При щафетите хасковлии също имат успехи. Състезателите на „Компас „94“ в състав: Димитър Гълъбов, Никола Делчев и Даниел Йорданов, се класираха на второ място при 14-годишните юноши.

Източник: Haskovo.NET