"Родопа-Смолян" отпадна от турнира за Купа България след нула на два срещу "Пирин"

Футболистите на "Родопа-Смолян" не успяха да продължат напред в турнира за Купа България. Те посрещнаха втородивизионния тим на "Пирин" - Благоевград в мач от втория предварителен кръг на турнира, който се игра днес на стадион "Септември" в кв. Райково.
    Още в първото полувреме беше видим натискът на гостите. Редица добри спасявания на вратаря Стелиан Ангелов обаче оставиха вратата на "Родопа" суха. Първите 45 минути завършиха при резултат нула на нула. През второто полувреме гостите увеличиха натиска, но чак в края му дойде развръзката. В 81-та минута Мирослав Пушкаров отбеляза за 0:1, а в даденото от съдията продължение дойде и вторият гол на Александър Дюлгеров. Той беше записан в 93-тата минута.
    Така "Пирин" - Благоевград продължават напред в турнира и ще се изправят срещу „Берое“- Стара Загора в 1/16-финалите.
    На стадиона в Райково имаше доста публика, част от нея извън трибуните.