ФК „Хасково” разгроми „Сокол” на „Ямача”

Футболният „Хасково 1957” разгроми тимът на „Сокол” (Марково) на стадиона на „Ямача”. Днес домакините спечелиха с 3:0 двубоя от първенството на Югоизточната Трета лига.

Резултатът за червено-белите откри Юли Шекеров още в 6-тата минута. До края на първото полувреме не бе реализиран друг гол.

Минута след подновяване на играта Шекеров се разписа с второ точно попадение. В 70-тата минута от срещата той имаше възможност да се разпише с хеттрик, но за съжаление пропусна да отбелжи гол от дузпа.

Десетина минути преди края на редовното време, точен за Хасково бе Ален Иванов, който оформи и крайният резултат.

След днешния си мач хасковлии са на шеста позиция във временното класиране с 4 победи, 2 загуби и 2 равенства.

В следващия кръг от футболното първенство червено-белите ще гостуват на „Черноморец 1919” в Бургас. Мачът е на 28 септември от 17 часа.