Емоции, напрежение и обрат предложи приятелската среща между деца от Градина и Дебър

Изображение 1 от 3

Много емоции и напрежение имаше в приятелската среща по футбол между четвъртокласници от село Градина и квартал Дебър, завършила 3:1.

Домакините от ОУ „Христо Ботев“ тренират футбол по проект „Твоят час“, а мачът беше част от планираните изяви на клуба, воден от Калчо Калчев - учител по физическо възпитание.

Срещата започна неочаквано за неговите момчета– през първото полувреме те се оказаха губещият отбор. Още в началото дебърци отбелязаха попадение и резултатът се задържа така до почивката.

През втората част домакините излязоха мотивирани да докажат, че имат подготовката и могат да променят резултата. След три безответни попадения, стана ясно, че тренировките не са били напразни.

Приятелската среща завърши по приятелски –домакините бяха осигурили вкусни изненади, за всички футболисти и техните учители – Калчо Калчев и Иван Димитров.