"Борислав" се наложи с минималното 1:0 над гостуващите димитровградчани

Победа записа „Борислав“, този път с минималното 1:0 над гостуващия му тим на „Димитровград“. Срещата беше от 4 кръг на „В“ Югоизточна група. Голът падна още в 12 минута на първото полувреме и беше дело на Александър Стойчев.

Първомайци можеха да се наложат с по-убедителен резултат. Въпреки че контролираха случващото се на терена, те направиха множество пропуски.

Минимална победа с 1:0 постигна "Борислав" срещу гостуващия му "Димитровград" в мач от 4-ти кръг от Трета лига. Без особено напрежение първомайци се наложиха над своя противник, като пропуснаха да победят с по-изразителен резултат.

Към края на мача гостите опитаха да достигнат до изравняване и създадоха две опасности пред първомайската врата.

Със суха мрежа на вратата на "Борислав" дебютира вратарят Боян Янкулов. Той ще замества Ферди Мюмюнов, който утре ще бъде опериран от херния.

В момента момчетата на Светослав Цольов заемат 6 място в класирането, с актив от 7 точки – две победи, едно равенство и една загуба.

В следващия кръг първомайци гостуват на Арда в село Перперк.