"Борислав" ще играе във "В" група през следващия сезон

"Борислав" - Първомай надделя над "Верея" - Стара Загора с 2:1 и през сезон 2015/2016 година ще бъде член на "В" Южна футболна група.

Двубоят, който трябваше да определи кой от двата отбора ще стане член на горния ешалон, се игра на стадион "Пловдив". Около 300 първомайци пътуваха и подкрепиха своите любимци. Момчетата на Димитър Янчев - Янеца показаха по-добра игра и традиционно пропуснаха поне 10 положения.

Попаденията паднаха в 10 и 66 минути на мача. Старозагорци успяха да върнат едно попадение в 93 минута, а след изпълнението на удара от центъра съдията обяви край на мача.

Отзиви от треньора, играчите и феновете очаквайте утре!

В другата двойка, която трябваше да излъчи нов член на "В" група, "Ураган" - Бояджик се наложи над ОФК - Карнобат. В редовното време резултатът беше 1:1. След изпълнение на дузпи ураганите победиха със 7:6.