35 °C
- У нас шофьорите на кабрио автомобили винаги карат със затегнат колан. - Шубе ги е от катаджиите? - Пътищата са ни лоши, без колан от такава кола като едното нищо ще излетиш.
Всички продукти се разбиват в шейкър за 1 минута.
Източник: gotvach.bg