37 °C
Двама борци пътуват с кола в планината.Изведнъж шофьорът възкликва:"Еее,брато,глей ква хубава природа!"А другият отвръща:"А бе аз от тия тъпи дървета нищо не моа да видя!?"
Всичко се смесва и се пасира, консумира се веднага, като може да се гарнира със сметанов сладолед.
Източник: gotvach.bg