29 °C
В Автобуса Баба към тийнейджър:- Младеж ще станеш ли да седна, защото ме болят краката?Той:- Ти на мойте години ставала ли си?Бабата:- Да!Той:- Е за т’ва сега те болят краката.
Всичко се смесва и се пасира, консумира се веднага, като може да се гарнира със сметанов сладолед.
Източник: gotvach.bg