„Саяна Хасково“ разби „Борислав“ със 7:0 на Ямача. Христо Димитров с хеттрик

Тимът на „Саяна Хасково“ направи брилянтен мач срещу „Борислав“ –Първомай и затвори последния мач от подготовката си преди старта на сезона в Трета лига със 7:0.

Тази вечер на Ямача още в началото на мача домакините пресираха гостите и след по-малко от пет минути  от съдийския сигнал Христо Димитров отбеляза за 1:0. Малко по- късно Мирослав Илиев удвои, а Ангел Здравчев покачи на 3:0. До края на първото полувреме Христо Димитров отбеляза още веднъж и увеличи резултата на 4:0.

През второто полувреме треньорът на хасковския тим Живко Желев направи доста промени в състава. В игра влезе и бронзовият медалист от Европейското първенство по мини футбол Спас Милушев, който също се разписа в днешния мач.

6:0 направи резултата за домакините Павел Кочев, а Христо Димитров затвори на 7 :0, оформейки своя хеттрик.

На шести август хасковлии стартират в първенството срещу „Асеновец“. Първото домакинство на Ямача за червено-белите е във втори кърг  срещу „Спартак“- Пловдив.

Източник: Haskovo.NET