С добра игра "Борислав" се наложи над "Розова долина"

С домакинска победа 3:1 се поздрави ФК „Борислав“ - Първомай в 12 кръг на „В“ югоизточна група. Първомайци посрещнаха „Розова долина“ и с добрата си игра не оставиха съмнение кой е по-добрият отбор на терена. Още през първото полувреме Ангел Здравчев реализира 2 гола и осигури комфортна преднина за домакините. Топката влезе във вратата на гостите още в 4-тата минута, а след това и в 27-мата. В 36-тата резултатът стана класически 3:0, след попадение на Андрей Атанасов.

През второто полувреме мотивацията на първомайци изчезна, играта вече не беше така динамична, а в 60-тата минута гостите реализираха и почетен гол.

След този кръг „Борислав“ вече са четвърти във временното класиране, а в тринайстия ще гостуват в Съединение на „Гигант“.