"Борислав" набира самочувствие след победа над "Спартак" - Пловдив

„Борислав" постигна важна за самочувствието на отбора победа срещу „Спартак“ – Пловдив. Отбор, който е дългогодишен член на „В“ група, а в последната година се подвизаваше и в началото на таблицата.  Мачът завърши 2:0 и се изигра на стадиона в Първомай. Това е втората победа в мач от подготовката на първомайци и първата на собствен терен. Бориславци поведоха в резултата още в 25-тата минута. Тогава срещу Тодор Нейков беше извършено нарушение в наказателното поле и капитанът на отбора Добрин Минчев реализира отсъдената дузпа. 5 минути по- късно, при бърза контраатака, от 30 м  във вратата на гостите се разписа и играещият треньор Димитър Янчев.

Така беше оформен и крайният резултат, а през второто полувреме двамата треньори извършиха  по 7 смени, но повече попадения нямаше.

Обявения преди дни блиц турнир за събота няма да се състои, поради отказа на футболистите на Секирово, но от 18 часа ще се проведе още една контрола – срещу отбора на Калояново.

На 12 август, от 12 часа ще бъде теглен и жребият за срещите през сезон 2014/15 година.