Съперниците на момчетата на „Борислав“ позорно избягаха от мач

Футболистите на Реал – Пловдив си тръгнаха позорно от срещата с „Борислав“ след първото полувреме.

Вчера на стадиона в Първомай започна редовната среща от областното първенство Пловдив център (момчета 2001). Още в първото полувреме първомайци поведоха с 5:0 с хеттрик на Християн Методиев и два гола на Георги Христов. Това отказа противниците им от срещата и те си тръгнаха преди да е започнала втората част. Така мачът завърши 8:0 със служебно присъдени още три гола за „Борислав“. След този кръг момчетата на Иван Рашев вече са трети във временното класиране и ще останат там, ако не загубят срещите си срещу предпоследните в таблицата „Крепост“ – Хисаря и срещу прекия им съперник за третото място – „Металик „-Сопот.