Григор Димитров стартира с успех на двойки във Вашингтон

Григор Димитров започна позитивно участието си на турнира във Вашингтон, след като успя да вземе успех на двойки с партньора си Микаел Йодра срещу силната двойка Макс Мирни/Хориа Текау. Димитров и Йодра спечелиха с резултат 3:6, 6:3, 15:13 в шампионския тайбрек.

На четвъртфинал българо-френската двойка ще срещне победителя от мача Куери/Джонсън и номер 2 в схемата Куреши/Роже.

Иначе вече е ясно, че на сингъл Григор ще играе с белгиеца Ксавие Малис. Досега двамата имат два мача и са си разделили по една победа – 6:2, 6:4 за Малис в Букурещ през 2012 година и 6:3, 6:2 за Григор на Мастърса в Монте Карло, където Димитров игра четвъртфинал и загуби с 1:2 сета от Рафаел Надал.

Мачът между Григор и Малис ще започне не по-рано от 02:00 часа в сряда сутринта.

Източник: actualno.com