Забранява се изоставянето на дете в дом
- България
- преди 14 години
Изоставянето на бебета и малки деца до 3 г. в социални домове у нас ще се забрани от 2013 г., съобщи зам.-министърът на труда Валентина Симеонова. Родителите, които преценят, че не могат да се грижа...