22 °C
- Не знам за другите, но аз с кеф бих плащал "данък разкош". - То ти го плащаш, ама не за твоя разкош...
Сваряваме кафето заедно с меда и го разливаме по чашките. Добавяме и по малко сметана.
Източник: gotvach.bg