31 °C
Йовко и Боян си говорят: - Виждал ли си човек, който е гласувал за ГЕРБ? - Не, но съм виждал човек, който е виждал човек, който е гласувал за ГЕРБ!
Перник е потънал в коледна украса!
Красив е Перник през нощта! Ако имаше класация за най-добре изглеждащ град нощем - Перник би заел едно от достойните места!
А защо, всъщност да не предложим и такава класация?
Може пък да я спечелим?!