ЦСКА на крачка от чудото в Турция

Отборът на ЦСКА допусна гол в последната минута на редовното време и записа загуба с 0:1 от турския гранд Бешикташ в първия си мач от Група "L" на турнира Лига Европа.

Домакините започнаха по-настойчиво срещата на стадион "Инюню" и още в 6-та минута Табата стреля от около 25 метра, но топката излезе в аут. Само две минути по-късно Холошко пропусне да открие резултата.

Отборът на ЦСКА направи много силен мач.

Като цяло двубоят бе равностоен, въпреки че домакините се стремяха да владеят повече топката.

И пред двете врати имаше добри голови положения.

Определено си личеше, че в редиците на Бешикташ има доста проблеми, тъй като "Черните орли" играха доста безидейно на моменти.

Не може да не се отбележи, че най-силният футболист в редиците на ЦСКА бе завърналият се след травма Костадин Стоянов, който напълно обезличи набезите на атакуващите футболисти на турския гранд.

По всичко си личеше, че двубоят ще завърши при равенство, но в 89-ата минута след едно центриране на Гути от фаул, топката попадна право на главата на Фабиан Ернст и той оформи крайния резултат в този мач.