Училищата от общината се изправиха едно срещу друго във футболни двубои

Изображение 1 от 2

На 7 юни на спортната площадка в кв.Дебър се проведе  футболен  турнир за ученици от 5 до 7 клас.

В надпреварата се включиха  10 отбора от 7 училища от общината: СУ ,,Проф.д-р Асен Златаров”, ОУ ,,Св.Св.Кирил и Методий” и ОУ ,,Христо Ботев”, с.Градина  с по 2 отбора и  ОУ ,,Георги Караславов”, кв.Дебър, ОУ,,Св.Св.Кирил и Методий”, с.Караджалово, ОУ ,,Отец Паисий”, с.Искра и ОУ ,,Св.Св.Кирил и Методий”, с.Дълбок извор.

Финалната среща изправи един срещу друг отборите на СУ ,,Проф.д-р Асен Златаров” и ОУ ,,Св.Св.Кирил и Методий”- гр.Първомай. Купата на победител грабна отборът от СУ ,,Проф.д-р Асен Златаров”. Трети се класира единият от отборите на с.Градина.

За победителите имаше осигурени купи, медали и парични награди, които бяха връчени от заместник-кмета Хамди Мустафа.

Източник: Parvomai.NET