Експресният влак „Гришо“ мина и през Бублик

Григор Димитров записа нова впечатляваща победа. Хасковлията победи Александър Бублик на осминафиналите от Мастърс турнир в Париж. Димитров спечели мача с 2:0 сета.

Първата част стартира ударно за Григор, който реализира бърз пробив. Той поведе с 3-0. Бублик се мобилизира и бързо върна два гейма. Последваха нови силни минути за Димитров, който взе три поредни гейма и затвори сета при 6-2.

Вторият сет започна по-добре за Бублик, но хасковлията бързо се съвзе. Без много да се бави българинът затвори сета с 6-2 гейма, с което и мача. Двубоят продължи едва 1 час и 6 минути.

Така Григор Димитров се класира за четвъртфиналите в Париж. В тази фаза хасковлията ще играе срещу победителя от мача между Хуберт Хуркач и Франсиско Черундоло.

Източник: Haskovo.NET