Борислав (Първомай) разби Розова долина със 7:2

В среща от 7 кръг в ЮИ Трета лига Борислав (Първомай) разби Розова долина със 7:2.

Първомайци не срещнаха проблеми срещу последния в класирането тим от Казанлък. Те записаха убедителна победа, за която принос имат и гостуващите футболисти. Резултатът бе открит с автогол на Александър Петрунов още в 15-ата минута. До края на полувремето падна само още едно попадение на Христо Янчев в 24-ата минута.

Втората част напомни за предаването "гол след гол". Още в началото  се разписа Стефан Рабаджийски – в 47 мин. Той направи резултатът 2:1. Два гола добави и Георги Стайков – в 51-а и 57-а минути. Гостите се „разбудиха“ в средата на полувремето и за 3 минути Иван Чергев върна два гола. Малко по-късно – в 76-ата минута Стефан Рабаджийски вкара второто си попадение, а крайното 7:2 оформи Джунейт Узунов в 77-та.

Борислав дели 3-то място с „Левски“ - Крумовград с по 15 точки, който са с мач по-малко. В следващия кръг тимът гостува на Левски (Карлово).