"Борислав" се наложи над "Родопа" - Смолян с 2:1

С два гола на Ангел Здравчев Борислав (Първомай) победи Родопа (Смолян) в мач от третия кръг на Югоизточната Трета Лига. Първомайци владееха повече топката и създадоха множество положения, които не успяха да реализират.

Мачът беше решен още през първото полувреме. Първото попадение падна в 9-а минута. В 19-та гостите изравниха от статично положение. В 24-ата Здравчев отново изведе своите напред. В 38-а минута, заради засада, бе отменен гол на сотите. През второто полувреме нямаше повече попадения.

Така „Борислав“ се нарежда на 6 позиция в класирането, с 6 точки от 3 играни мача. А головата разлика е 5:4.

Следващия кръг "Борислав" приема отбора от  Несебър.

Съставът на Борислав (Първомай) : Мартин Димитров (вратар),Николай Парнаров,Васил Василев,Ради Влашев,Петко Петков, Мартин Здравчев , Христо Янчев,Георги Стайков,Димитър Юруков,Стефан Рабаджийски, Ангел Здравчев

Резерви : Алекс Манов,Илия Иванов,Димитър Димитров,Стоян Жулев,Антони Ташев,Атанас Манов,Теодор Генов