"Борислав" наказа "Свиленград" на собствения им терен

„Борислав“ наказа домакините си от Свиленград с 4:2 и вече заема 4 позиция във временното класиране на „В“ ЮИГ.

От самото начало на мача първомайският тим беше по-добрия на терена и предимството му беше подпечатано с два гола на Какалов в средата на първото полувреме. Малко преди края му домакините успяха да върнат едно попадение. В 45-тата минута, обаче Андрей Атанасов отбеляза третия гол за „Борислав“

През второто полувреме се заредиха пропуск след пропуск, няколко греди и при една от редките атаки на домакините, те успяха да отбележат втори гол. По-добрата игра на бориславци даде резултат и в края на двубоя Апостол Павлов оформи крайното 4:2.

Треньорът Спас Колев и техническият екип на отбора остана доволни како от играта на момчетата, така и от съдийството.

Надиграхме ги по всички показатели, сподели изпълнителният директор на „Борислав“Атанас Кичуков.

Следващият мач е на 9 септември от 17 часа на градския стадион, където „Борислав“ приема „Тунджа“ -село Ягода.