Ресми Мурад нахъсва кметовете за развитие на туризма
- Кърджали
- преди 14 години
Кметът на община Ардино Ресми Мурад събра на първата традиционна месечна работна среща за годината колегите си кметове и кметски наместници от населените места. Пожела на всички тях, както и на жите...