Правителството прие нова схема за заплати на администрацията
- България
- преди 14 години
Правителството прие предложението за въвеждане на нов модел на заплащане и оценяване на служителите в дръжавната администрация. На заседанието днес бяха одобрени предложените от Съвета за админи...